Ulaşım ve Konaklama

Konaklamada katılımcılara yardımcı olmak amacıyla bazı otellerle görüşülmüştür. Kongre düzenleme kurulunun konaklama ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Konaklama yeri ve türü katılımcıların kendi tercihlerine bağlıdır.

Kongre PAÜ Eğitim Fakültesi Kampüsünde Yapılacaktır. Eğitim Fakültesi Pamukkale ilçesi Kınıklı Yerleşkesindedir. Kampüs havaalanına 60 km mesafede olup otobüs terminaline 5 km uzaklıktadır. 06:00-24:00 saatleri arasında her vakitte ulaşım belediye otobüsleri, dolmuşlar ve taksiler aracılığıyla mümkündür.

 

Önemli Not 1. Kongreye yönelik olarak aşağıdaki otellerde belirli sayıda odalar rezerve edilmiştir. Konaklama rezervasyonları ve ayarlamalar katılımcıların kendilerine aittir.

Önemli Not 2. Kongre tarihlerinde Trabzon’da yaşanan turizm hareketliliği nedeniyle katılımcılarımızın rezervasyonlarını en geç 1 Eylül 2016 tarihine kadar gerçekleştirmeleri önemle rica olunur.

Önemli Not 3. Kongre katılımcılarımızın rezervasyonları sırasında kongre katılımcısı olduklarını belirtmeleri önemle rica olunur.

 

KONGREDE KONAKLAMA AMACIYLA YARARLANILACAK OTELLER